Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Ben wel toe aan een ondeugende man die me wil laten genieten op elk plekje in huis. Ook in de buitenlucht mag je met me doen wat je wilt en met een paar toeschouwers erbij maakt het nog erotischer.
Waarom mannen op mij afknappen omdat ik gewoon kleine borsten heb weet ik niet. Er zijn toch veel meer dingen want ik weet dan weer heel goed hoe een man tot het hoogste punt te brengen. Een heerlijke erotische massage. Wil je nog meer verwent worden dan zal je toch even moeten langskomen.
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.
Foto's van mijzelf kijk ik altijd naar naar en ik vind het wel wel spannend om sexy foto's te hebben van mijzelf. Niet harde porno, maar een mooie erotische reportage waar ik trots op kan zijn. Alleen de fotograaf zoek ik nog die dit wil doen. Als beloning mag je met mij vrijen. Hebben we een deal?