Jong of oud? Het maakt mij in het geheel niet uit. Wanner jij over een flink libido beschikt en vindingrijk bent in het behagen van een vrouw op leeftijd vind ik het goed.
Wie wil een keer een erotische foto's en een filmpje van mij maken? Ik zou dat dolgraag willen maar ken niemand die dat wil doen. Ik heb ook al in gedachte hoe ik dat wil doen. Ik trek een heel geil lingerie setje aan met jarretels en kousen en een half open bh. Dan ga ik op bed liggen met mijn benen helemaal uit elkaar en terwijl ik met mijn borsten speel laat ik een dildo steeds in mijn kut verdwijnen. Ik begrijp dat zoiets normaal gesproken geld kost maar ik wil graag in natura betalen. En wie weet kunnen wij dat ook filmen? Filmen terwijl ik diep en hard van achteren geneukt word lijkt mij ook super geil.
Een oproepje van mij, wat zoek ik? Tja ik kan hier hele lange verhalen op hangen maar we willen toch allemaal seks. Lekker lang genieten, elkaar zijn grenzen en erogene zones op zoeken. Of moet ik gewoon je pik in mijn mond doen?
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)
Al mijn dromen zijn erotisch en gaan over mannen met grote handen en met een flink stuk gereedschap in hun broek. Ik wil graag zo iemand leren kennen en kijken of ik dat stuk gereedschap goed kan gebruiken.