De seksuele aantrekkingskracht tussen mijn vriend en mij is ver te zoeken, in het begin van de relatie was alles nog koek en ei maar nu zoek ik een man die de vreugde in bed bij me terug weet te brengen.
Foto's van mijzelf kijk ik altijd naar naar en ik vind het wel wel spannend om sexy foto's te hebben van mijzelf. Niet harde porno, maar een mooie erotische reportage waar ik trots op kan zijn. Alleen de fotograaf zoek ik nog die dit wil doen. Als beloning mag je met mij vrijen. Hebben we een deal?
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.
Ik wil jou toverstaf wel eens uitproberen, lijkt me fantastisch om weer een keer iets hards in mijn kutje te voelen dat anders is dan mijn dildo. Ik verheug me erop om een wilde nacht door te brengen met een geile vent.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Rondborstig, dat is wat ik ben. Welke man houdt er van een grote boezem? Ik vind het heerlijk om erotische massages te geven door mijn borsten in te smeren met olie en ze langs jouw lichaam te glijden. Zin?