Spijt ga je zeker niet krijgen als je mij wilt leren kennen. Ik denk dat we ook een relatie met elkaar aangaan als op de zelfde golflengte zitten want aan een leuke vriend ben ik wel toe.
Ik kan hier heel wat vertellen maar laten we eerlijk zijn we zoeken toch allemaal een sexy en erotisch persoon in ons leven? Die weet wat genieten is op diverse vlakken. Wie weet wat er dan kan gaan gebeuren.
ben je net zoals ik seksverslaafd en kan je maar geen genoeg krijgen dan hoor ik je graag. Ik ben niet tevreden met snelle seks maar wel met alles erop en eraan. Wie voelt er zich geroepen?
Kan je natuurlijk vertellen hoe mijn ideale romantische avond eruit ziet maar hoor liever hoe jij me wilt gaan verleiden om me door jou op een erotisch manier te laten verwennen. Veel is toegestaan dus laat me weten wat jou fantasie is.