Een jaar ben ik nu single en hard toe aan een nieuwe man in mijn leven. Verwacht van jou dat je niet zo bent als mijn ex maar een stuk liever, aardiger, knapper en socialer.
Ik ben bijna model geworden, maar ik wilde ook iets met mijn hersenen doen en koos voor de studie. Ik ben open, lief, eerlijk en ben romantisch maar heb ook echt een heel stout kantje. Die wil ik graag verder ontdekken. Meer van erotiek genieten. Want dat is iets wat ik wel heb gemist met al dat gestudeer.
Sinds kort heb ik mijn cursus paaldansen afgerond en ik heb een geweldige erotische act geleerd in sexy lingerie. Mag ik die voor jou opvoeren en daarna samen lekker in mijn bed rollebollen.
Ben lekker vol gebouwd, of te wel ik zal niet snel tussen je armen door glijden. En je mij moet zoeken waar ik ben gebleven. Maar op het erotische vlak doe ik werkelijk waar niet onder voor slankere dames. Misschien dat je juist bij mij wel veel meer genieten kan van dingen. Heb veel meer oppervlakte waar je van kan genieten. Mijn borsten mogen nog wel een maatje groter. Kan jij niet sabbelen en ze zo groter laten worden?
Ik heb een grote behoefte aan erotische avonturen. Samen met jou wil ik die in de praktijk brengen na overleg en als je het er mee eens bent dat je het aandurft. Ben weer officieel single en heb weer alle vrijheid.
Masseren vind ik erg fijn, vooral om te doen. Maar als je een lekkere erotische massage met happy end hebt gekregen van mij. Wat voor goddelijks haal jij dan uit de kast?