Ik wil een seksslaaf die mij op mijn wenken bediend. Als ik zeg likken, dan lik je. Zonder tegenpruttelen. Ik wil iemand die gehoorzaam is en net dat beetje verder durft gaan.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Om maar met de deur in huis te vallen ik zoek iemand die mij bij kan benen. Lekker op zoek gaan naar al je erotische wensen en grenzen. Denk je dat je mij aan kan?
Zoek een knapperd, iemand die goed in zijn vel zit, een heerlijk strak lijf heeft en me wil laten genieten van zijn erotische belevenissen. Wil weten wat jou specialiteit in bed is en als me dat bevalt dan wil ik je graag leren kennen.
Oh wat vind ik erotiek toch fijn. Ik heb zelf genoeg speeltjes maar zou er nieuwe willen uittesten met een lekkere man. Mijn poesje is er al helemaal klaar voor nu jij nog.