Dol op sexy en geile lingerie en ik draag het bijna elke dag, het maakt niet uit wat ik erboven aanheb. Al loop ik in jeans en op sneakers, ik heb er een geil setje onder.
Een beetje verwent ben ik wel als het om mannen en erotiek gaat. Nu ben ik weer single maar mijn vriendjes wisten wel hoe ze een vrouw moesten verwennen. Zoek in ieder geval een man die ervaren is in bed.
Foto's van mijzelf kijk ik altijd naar naar en ik vind het wel wel spannend om sexy foto's te hebben van mijzelf. Niet harde porno, maar een mooie erotische reportage waar ik trots op kan zijn. Alleen de fotograaf zoek ik nog die dit wil doen. Als beloning mag je met mij vrijen. Hebben we een deal?
Het lijkt mij zo fijn als ik een man zou hebben die precies al mijn plekjes weet te vinden. En dan bedoel ik al mijn erogene zones. Hoeveel kan jij er vinden?
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.