Voor mij is dit allemaal wel heel spannend, want ik heb zoiets als dit nog nooit gedaan. Bang dat er niemand op me reageert, maar misschien kom ik ook wel een leuke jongen tegen, daar ga ik dan maar van uit;-)
Sinds kort heb ik mijn cursus paaldansen afgerond en ik heb een geweldige erotische act geleerd in sexy lingerie. Mag ik die voor jou opvoeren en daarna samen lekker in mijn bed rollebollen.
Een erotisch rollenspel wil ik wel met je spelen, ik heb mijn doktersjas klaarliggen maar ook mijn politie-uniform ligt voor het grijpen. Lat me weten waar jou voorkeur naar uitgaat, wordt het een inwendig onderzoek of een boete die je in natura moet betalen?
Mijn rugzakje is net begonnen met groeien en anderen lachen mij erom uit als ik zeg waarom. Mijn hond heb ik moeten laten inslapen en ik heb daar echt verdriet van. Dat ik deze gevoelens niet bij mijn vriendenclub kwijt kan snap ik niet. Echte dierenvrienden zullen mijn gevoelens wel begrijpen. Daarom zoek ik een vriend die net als ik dol op dieren is.
Ik geef je graag een erotische massage. Een full body 2 body uiteraard, met lekker veel olie. Vind het heerlijk om passionele seks te hebben. Geen vluggertjes.