Mijn droom is nog altijd niet uitgekomen en zou het fijn vinden als dat eens gebeurde. Ga je niet vertellen wat mijn droom is maar kan je verzekeren dat er lef voor nodig is en bol staat van de erotiek.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)
Een oproepje van mij, wat zoek ik? Tja ik kan hier hele lange verhalen op hangen maar we willen toch allemaal seks. Lekker lang genieten, elkaar zijn grenzen en erogene zones op zoeken. Of moet ik gewoon je pik in mijn mond doen?
In principe vind ik alles lekker om te doen, en er zijn voor mij niet veel taboe's. Als er een man is die dat ook heeft en met mij op expeditie wil gaan in de erotiek? Laat het mij zo snel mogelijk weten, kan niet wachten!