Mijn weekenden zijn eenzaam, doordeweeks heb ik genoeg te doen, mijn studie en bijbaantje geven me weinig tijd om me te vervelen. Wil graag een leuke jongen leren kennen die me vooral in de weekenden lekker bezig houd.
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.
Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.
Ik zoek een man die mijn erotische dromen werkelijkheid kan laten worden. Ik heb er veel en de meest uitdagende wil ik je best vertellen als ik voor jou heb gekozen uit de berichtjes die ik hoop te ontvangen.