Ik voel me niet zo fijn als single, toen ik nog een vriendje had voelde ik me zekerder en had meer plezier. Hoog tijd om weer en liever te vinden die me dat gevoel kan teruggeven.
Lekkere tiener Caitline van 19 uit Oldambt, Groningen ontmoeting
MarianneBi (22)
★★★★★
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Daar ben ik dan, jij heerlijke man die zoekt naar een stevige sterke stoere dame, hoeft niet verder te zoeken. Ik mis de romantiek, de erotiek en ben dol op verleiden en lange genotsmomenten. Wie weet vind ik hier wel iemand die weet wat ik bedoel.
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Het wordt tijd dat ik toch maar weer lekker ga sporten. Maar alleen krijg ik dat niet voor elkaar. Wie zou er samen willen beginnen en kijken hoever we komen met alles erom heen?
Heel eerlijk zal ik zijn, ik zit hier op advies van mijn vriendin. Ik ben vaak zo geil, dat ik echt niet meer weet waar ik het moet zoeken. Het enige is dat ik niemand heb om mijn geilheid in te dammen. Volgens mijn vriendin zijn er hier zat mannen die mij vast willen opgeilen. Ik waag het erop, dus mannen kom maar op als je mij wilt opgeilen.