Samen foto's maken van alles wat je aan het doen bent, misschien stiekem zelfs een filmpje. Hoe leuk en erotisch zou het zijn om die later terug te kijken?
Een saai intiem leventje is niets voor mij, ik houd van afwisseling en of het nu over soft SM gaat of erotische massages, ik ben voor heel veel dingen in zolang het maar lekker en niet eentonig is.
Wil je lichaamsgeur opsnuiven, vind het heerlijk om dat te ruiken en het geeft me een erotische kick. Langzaam kleed ik je dan uit en met mijn lichaam zal ik je een heerlijke body to body massage geven.
In principe vind ik alles lekker om te doen, en er zijn voor mij niet veel taboe's. Als er een man is die dat ook heeft en met mij op expeditie wil gaan in de erotiek? Laat het mij zo snel mogelijk weten, kan niet wachten!
En dan zeggen de meeste mannen wel dat kleine dames geen ervaring hebben, maar wat is er dan geiler dan zo'n heel strak kutje? Met een erotische massage kan jij mij al helemaal gek maken, hoe kan ik jou het meest geil maken? Dikke zoen