Mijn naam is Isabella, ik kom uit Groningen (stad) ben al een tijdje gescheiden en dan gaat het wel een beetje kriebelen hoor. Heb jij zin om eens wat te doen? Stuur dan een leuk berichtje.
Malse dame IsabellaRikki van 52 uit Groningen, Groningen neukpartij
Mosseltje (25)
★★★★☆
Ik heb die ene grote liefde niet gehad, wat goed is. Ik wil dat niet in het verleden hebben liggen - Ik wil dat het in de toekomst is. Dit is hoe ik erover denk. En ik hoop eerlijk gezegd dat ik die liefde hier ga leren kennen.
Ik denk dat mijn lekkere lichaam wel in de smaal valt bij de mannen. Doe mij een erotisch voorstel en wie weet ben ik het die jou hete dromen en fantasieën werkelijkheid laat worden.
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
De sexy jonge man die mijn erotische dromen kan verwezenlijken is waar ik mee in contact wil komen. We maken er een gezellig avondje van wat gevolgd wordt door een wilde nacht, tenminste als we een klik met elkaar hebben.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)