Als ik een paar pretoogjes zie als we elkaar ontmoeten dan weet ik dat jij en ik het heel gezellig met elkaar gaan hebben. Is het niet voor een leven lang dan is het voor de avond die we met elkaar gaan doorbrengen.
Dampende tiener marenky van 20 uit Wormerland, Noord-Holland ontmoeting
Maaikexx (29)
★★★★★
Als ik en mijn man seks hebben is het meestal even snel erop en er weer af, voorspel is er niet meer bij. Ik zou wel weer eens de tijd willen nemen voor seks, genieten en weer eens lekker klaarkomen. Ben je ook zo gek op oraal, misschien kan je me nog wat leren
Een beetje spanning en sensatie is waar ik niet voor terugdeins. Vind het heerlijk om dat mee te maken en met name op erotische gebied. Doe dan ook het liefst heel ondeugende dingen en het zou fijn zijn als jij daar aan mee zou willen doen.
ben je net zoals ik seksverslaafd en kan je maar geen genoeg krijgen dan hoor ik je graag. Ik ben niet tevreden met snelle seks maar wel met alles erop en eraan. Wie voelt er zich geroepen?
Op zoek naar een man die mij de weg kan wijzen naar de wat specialere vormen van erotiek. Ik ben jong, maar heb wel wat ervaring het is alleen allemaal zo soft gebleven. Ik ben niet per se op zoek naar een relatie. Rijper is welkom.