Er is echt een man in mijn leven maar we hebben vaak ruzie, en normaal heb je dan goedmaak seks maar zelfs dat is er niet meer bij dus ik zoek iemand anders naar wie ik kan verlangen.
Wulpse meid Fetma van 28 uit Heerde, Gelderland date
Ydri (24)
★★★★★
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
ben je net zoals ik seksverslaafd en kan je maar geen genoeg krijgen dan hoor ik je graag. Ik ben niet tevreden met snelle seks maar wel met alles erop en eraan. Wie voelt er zich geroepen?
Er zijn zowel mannen als vrouwen die altijd heel veel praat hebben maar als het erop aan komt dan word het niets. Zo zit ik niet in elkaar. Ik ben iemand van heel weinig woorden maar liefst wel veel daden. En die daden kunnen voor mij niet geil genoeg zijn. Wil je nog meer weten of zet ik mijn deur al open.
Een saai intiem leventje is niets voor mij, ik houd van afwisseling en of het nu over soft SM gaat of erotische massages, ik ben voor heel veel dingen in zolang het maar lekker en niet eentonig is.
Mijn strakke kutje kan wel iets groots gebruiken en ik denk dat dat van jou wel een heerlijke pijpbeurt kan gebruiken, zin in een heerlijke erotische massage?