Heb er weer zin na een tijdje singel te zijn geweest. Zin om met een sexy man tot diep in de nacht een feestje te vieren in bed. Trek graag één van mijn leren pakjes aan om je mijn sexy lijf te showen.
Ik ben een beetje mysterieus. Dus bij mij moet je wel wat moeite doen hihi. Voor wat hoort wat! Verder hou ik van alles wat met erotiek te maken heeft.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)
Verleiden en verleid worden, dat is mijn motto. Ook in die volgorde. Eerst ga ik je uitgebreid verwennen met een erotische massage en je kunt wel raden hoe die eindigt. En daarna is het jouw beurt. Hoe ga jij mij verleiden?