Ervaren in de liefde ben ik niet, sterker nog, ik heb nog nooit een jongen in mijn bedje gehad. Mijn maagdelijkheid wil ik verliezen aan de lieve jongen die me teder wil ontmaagden.
Malse tiener Prtttesza van 18 uit Kaag en Braassem, Zuid-Holland vrijpartij
WaxieWoman (28)
★★★★☆
Ik heb eens samen met een ex gespeeld met kaarsvet. Uiteraard speciaal voor erotische doeleinden. Ik vond dit zo opwindend. Daar lag ik vastgebonden terwijl hij me bedrupte... Wil het erg graag nog eens ervaren en me graag nog meer verdiepen in dit genre seks.
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd en tijdens de erotiek geldt niets anders. Het mag best eens funny zijn. Welke man is op zoek naar een maatje met meer? Iemand waarmee je kan genieten maar ook kan lachen en ontdekken.
Als je het altijd al eens hebt willen proberen met een donkere dame, dan ben ik perfect voor jou. Ik verwen je met een heerlijke erotische massage en dat is nog maar het pre-voorspel.
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Ik ben een beetje mysterieus. Dus bij mij moet je wel wat moeite doen hihi. Voor wat hoort wat! Verder hou ik van alles wat met erotiek te maken heeft.