Een minnaar is die ik zoek, ik moet wel want de nachten die we samen doorbrengen zijn op één hand te tellen. De nachtdiensten zijn killing voor een relatie, we zien elkaar bijna niet en samen in bed belanden is er amper bij.
Een erotisch rollenspel wil ik wel met je spelen, ik heb mijn doktersjas klaarliggen maar ook mijn politie-uniform ligt voor het grijpen. Lat me weten waar jou voorkeur naar uitgaat, wordt het een inwendig onderzoek of een boete die je in natura moet betalen?
Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.