Ben klaar om een nieuwe start te maken, mijn ex is al een tijdje vertrokken met de Noorderzon en heb nooit meer iets van hem gehoord. Wil een fijne relatie met je opbouwen als je net als ik ook single bent.
Hete kerels die maar één ding willen is waar ik naar uitkijk om te leren kennen. Het meest geile berichtje zal ik beantwoorden en hoop dat dat de man is waarmee ik een erotisch avondje mee kan hebben.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.