Geboren en getogen in Friesland, en gek op sex. De afstand is geen bezwaar voor mij en als je beide drang hebt om te genieten moet je er samen ook wat voor over hebben?
Mijn rugzakje is net begonnen met groeien en anderen lachen mij erom uit als ik zeg waarom. Mijn hond heb ik moeten laten inslapen en ik heb daar echt verdriet van. Dat ik deze gevoelens niet bij mijn vriendenclub kwijt kan snap ik niet. Echte dierenvrienden zullen mijn gevoelens wel begrijpen. Daarom zoek ik een vriend die net als ik dol op dieren is.
Om maar met de deur in huis te vallen ik zoek iemand die mij bij kan benen. Lekker op zoek gaan naar al je erotische wensen en grenzen. Denk je dat je mij aan kan?
Heb even een break-out en moest meteen op dringend verzoek van mijn buurmeisje om een afspraakje te plannen. Tijd voor een vaste relatie heb ik niet maar een erotisch avondje voor de open haard op een berenvel sla ik niet af!
Op zoek naar een man die mij de weg kan wijzen naar de wat specialere vormen van erotiek. Ik ben jong, maar heb wel wat ervaring het is alleen allemaal zo soft gebleven. Ik ben niet per se op zoek naar een relatie. Rijper is welkom.