Ik kan het niet verstoppen dat ik een grote bewondering heb voor Marilyn Monroe, zo'n mooie vrouw. Een ware sexbomb zonder ordinair te zijn. Klasse van toen. Ik doe mijn best een beetje Marilyn te zijn, kan jij mijn JF'je zijn?
Ik ben single maar wil een beurt en dan wel een heel lekkere beurt met alles erop en eraan. Een man verwennen staat ook helemaal bovenaan mijn lijstje. Waar beginnen jullie aan mijn lichaam?
Mijn droom is nog altijd niet uitgekomen en zou het fijn vinden als dat eens gebeurde. Ga je niet vertellen wat mijn droom is maar kan je verzekeren dat er lef voor nodig is en bol staat van de erotiek.
Ik mag graag met positieve mensen omgaan die voor een grapje in zijn. Ik ben een zelfstandige vrouw en mijn werk in de zorg doe ik met veel toewijding. Ik mis een man die houd van lekker gek doen en erop uit wil gaan. Ben jij zo iemand laat mij dan niet wachten.
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.