Soms moet je gewoon beter lezen, op mijn potje wax stond... wacht tot het water kookt, niet wacht tot de wax kookt dus ik zit met wat brandblaren op mijn been maar dat zou wel goed komen.
Eenmalige meid Waxli van 26 uit Westland, Zuid-Holland ontmoeting
KoketteViolette (26)
★★★★★
Hé Voor mij is het uiterlijk op zich nog niet zo belangrijk. Maar wat wel belangrijk is is dat iemand echt serieus nam mij iets wil. Ik ga namelijk alleen voor serieuze afspraken! Ik zou graag een keertje op een leuke erotische date gaan. Een aantal keren al wat geprobeerd maar niet echt succes gehad. Sla de kopjes koffie maar over maar laten we gelijk het bed induiken oké? XX
Hey, dag lieve mannen! Ik hoop dat ik zoveel mogelijk mannen kan overtuigen om in re gaan op mijn berichtje dat ik hier nu schrijf over mijzelf! Des te groter wordt mijn kans dat ik mijn droom zal kunnen waar maken! Ik ben al een ruime tijd gebeten door het fotografievirus en heb me al een paar keer gewaagd aan een reeks erotische foto's, van andere mensen! Nu vind ik dat het tijd is geworden dat ik ook mezelf eens laat fotograferen en daarbij had ik graag jou hulp! Jij mag me als beloning lekker verwennen en mij volledig gebruiken om je sekshonger te stillen! Betalen in natura is toch heet!
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.
Zoals je misschien al wel hebt gemerkt aan mijn foto's, heb ik een leuke hobby! Het maken van erotische foto's. Ik zou graag een toffe kerel ontmoeten met een heerlijk lijf dat ik dan uitvoerig mag fotograferen! Ik wil dat je me geil maakt door je bloot te geven voor mijn camera! Ik zal je belonen met een stomende vrijpartij, dat kan ik je garanderen hoor!
Een oproepje van mij, wat zoek ik? Tja ik kan hier hele lange verhalen op hangen maar we willen toch allemaal seks. Lekker lang genieten, elkaar zijn grenzen en erogene zones op zoeken. Of moet ik gewoon je pik in mijn mond doen?