Thuis kom ik heel veel aandacht te kort. Als mijn man terug komt van een zakenreis, ligt hij 2 dagen op z'n bed en zie ik hem niet. Hopelijk vind ik hier wat gezonde afleiding.
Spannende oma Geenaandacht van 61 uit Hilversum, Noord-Holland date
Maarina (20)
★★★★☆
Heel eerlijk zal ik zijn, ik zit hier op advies van mijn vriendin. Ik ben vaak zo geil, dat ik echt niet meer weet waar ik het moet zoeken. Het enige is dat ik niemand heb om mijn geilheid in te dammen. Volgens mijn vriendin zijn er hier zat mannen die mij vast willen opgeilen. Ik waag het erop, dus mannen kom maar op als je mij wilt opgeilen.
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
In principe vind ik alles lekker om te doen, en er zijn voor mij niet veel taboe's. Als er een man is die dat ook heeft en met mij op expeditie wil gaan in de erotiek? Laat het mij zo snel mogelijk weten, kan niet wachten!
Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Kan wel zeggen dat ik een beetje ondeugend ben, heb ook heel erotische dromen waarvan ik hoop dat die een keer in vervulling gaan. Mocht jij interesse hebben en over mijn dromen wil weten, reageer en ik zal je een van de meest ondeugende dromen vetellen.