Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Eenmalige meid Ydri van 24 uit Terschelling, Friesland sexdate
Theresa (27)
★★★★☆
Er zijn zowel mannen als vrouwen die altijd heel veel praat hebben maar als het erop aan komt dan word het niets. Zo zit ik niet in elkaar. Ik ben iemand van heel weinig woorden maar liefst wel veel daden. En die daden kunnen voor mij niet geil genoeg zijn. Wil je nog meer weten of zet ik mijn deur al open.
Een oproepje van mij, wat zoek ik? Tja ik kan hier hele lange verhalen op hangen maar we willen toch allemaal seks. Lekker lang genieten, elkaar zijn grenzen en erogene zones op zoeken. Of moet ik gewoon je pik in mijn mond doen?
Ik heb eens samen met een ex gespeeld met kaarsvet. Uiteraard speciaal voor erotische doeleinden. Ik vond dit zo opwindend. Daar lag ik vastgebonden terwijl hij me bedrupte... Wil het erg graag nog eens ervaren en me graag nog meer verdiepen in dit genre seks.
Ik zoek alleen maar erotisch contact. Ik ben een jonge meid die nog maar weinig seks heeft gehad. Het is op een hand te tellen en ik wil naar 2 handen. Wie wil mij ophitsen en zorgen dat ik er weer een seksavontuur bij kan tellen.
Als ik en mijn man seks hebben is het meestal even snel erop en er weer af, voorspel is er niet meer bij. Ik zou wel weer eens de tijd willen nemen voor seks, genieten en weer eens lekker klaarkomen. Ben je ook zo gek op oraal, misschien kan je me nog wat leren