Wat ik ook doe en waar ik ook ben, ik moet en zal iets dragen wat doorschijnend is. het wind mij gewoon enorm op om aan iedereen mijn lijf te laten zien.
Het lijkt mij zo fijn als ik een man zou hebben die precies al mijn plekjes weet te vinden. En dan bedoel ik al mijn erogene zones. Hoeveel kan jij er vinden?
Ik denk dat mijn lekkere lichaam wel in de smaal valt bij de mannen. Doe mij een erotisch voorstel en wie weet ben ik het die jou hete dromen en fantasieën werkelijkheid laat worden.
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Ik ben zo ongelofelijk toe aan een massage, en niet zomaar een massage, maar een heerlijke lange erotische massage. Wie is hier goed in, en wil zijn handen graag over mijn lichaam laten gaan?