De man met een open blik op het leven, een heel lief karkater en die zich net als ik ook eenzaam voelt is waar ik naar opzoek ben. Een schat van een man is die ik zoek en die samen met mij een heerlijke tijd wil doorbrengen.
Wie wil er van mij in de natuur mooie foto s maken misschien licht erotisch en met veel gezelligheid? Dan zoek ik jou stuur mij snel een bericht dan kunnen we afspreken.
Spontane man gezocht die net als ik ook in een relatie zit en op zoek is naar een erotisch contact met een andere vrouw. Ben er aan toe om buiten mijn relatie om met een andere man het bed te delen, de opwinding die het me geeft doet me goed.
Ik zoek een sexy vent die mijn meest erotische droom komt verwezenlijken. Wat die droom is durf ik hier niet te vertellen maar vertel ik je als ik met jou een klik heb. Hoop niet dat je je daarna terugtrekt omdat je mijn droom niet aankunt.
Op zoek naar een man die mij de weg kan wijzen naar de wat specialere vormen van erotiek. Ik ben jong, maar heb wel wat ervaring het is alleen allemaal zo soft gebleven. Ik ben niet per se op zoek naar een relatie. Rijper is welkom.