Ik val maar meteen met de deur in huis, sex, sex en nog eens sex. Ik doe niet alsof ik een relatie zoek want dat doe ik niet. Ik wil gewoon goed genieten en daarna mijn eigen ding doen.
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Pornofilms kijk ik naar en niet van die soft pornofilms. Geef mij maar harde films met een verhaal. ik leer er zelfs nog van en dat geeft jou ook alleen maar voordelen. Wat ik zie probeer ik altijd uit en de leukste en geilste avonturen heb ik daardoor al meegemaakt. Een boekwerk kan ik erover schrijven als het moet. Mijn volgend geil avontuur is seks met een komkommer. Aan jou laat ik de fantasie over wat je ermee gaat doen.
Heb nooit genoeg aan een man en zoek via hier een lover. Een die veel tijd heeft, van knuffelen houd en niet bang is voor erotiek om samen met mij een seks relatie erop na te houden. Wil jij lekker ondeugend zijn dan doe ik met je mee.