Ik ben iemand die doet waar ze zin in heeft en wat er spontaan in me opkomt. Ik ben een beetje wispelturig maar als ik eenmaal de man van mijn dromen heb gevonden dan zal ik er ook voor de volle honderd procent voor gaan.
Voor het eerst denk ik erover om een tatoeage te laten zetten ik heb een heel mooie in mijn hoofd maar durf de stap nog niet te zetten. Wie weet kun jij me overtuigen en een om plekje kiezen waar die zou moeten komen.
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Hete kerels die maar één ding willen is waar ik naar uitkijk om te leren kennen. Het meest geile berichtje zal ik beantwoorden en hoop dat dat de man is waarmee ik een erotisch avondje mee kan hebben.
Ik zoek een sexy vent die mijn meest erotische droom komt verwezenlijken. Wat die droom is durf ik hier niet te vertellen maar vertel ik je als ik met jou een klik heb. Hoop niet dat je je daarna terugtrekt omdat je mijn droom niet aankunt.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)