Brutale mensen hebben de halve wereld. Ik ben heel brutaal, dus ik krijg ook wat ik wil. En als je nou wil weten wat ik wil, vraag het me dan eens. Dan zal ik het je haarfijn uitleggen.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Een erotisch rollenspel wil ik wel met je spelen, ik heb mijn doktersjas klaarliggen maar ook mijn politie-uniform ligt voor het grijpen. Lat me weten waar jou voorkeur naar uitgaat, wordt het een inwendig onderzoek of een boete die je in natura moet betalen?
Mijn drang naar intimiteit is onverzadigbaar, lange tijd heb ik dat moeten missen. Mijn behoefte is groot en hoop dat de man die zich hier aanmeld me kan bijbenen wat erotiek betreft.
Kan je natuurlijk vertellen hoe mijn ideale romantische avond eruit ziet maar hoor liever hoe jij me wilt gaan verleiden om me door jou op een erotisch manier te laten verwennen. Veel is toegestaan dus laat me weten wat jou fantasie is.