In onze kringen is het niet heel gewoon, als je met een andere man iets leuks gaat doen. Je gaat dan vaak over de tong, maar ik kan daar absoluut niet mee zitten.
Hete oma EmilyG van 66 uit Zaanstad, Noord-Holland afspraak
ZasFraz (27)
★★★★★
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Ik heb ook mijn mindere kanten maar weet zeker dat je daar geen last van zal hebben als we elkaar regelmatig voor een erotisch avondje ontmoeten. Ik ben dol op een romantisch avondje wat gevolgd wordt door een passionele nacht.
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Ik ben single maar wil een beurt en dan wel een heel lekkere beurt met alles erop en eraan. Een man verwennen staat ook helemaal bovenaan mijn lijstje. Waar beginnen jullie aan mijn lichaam?
Als ik en mijn man seks hebben is het meestal even snel erop en er weer af, voorspel is er niet meer bij. Ik zou wel weer eens de tijd willen nemen voor seks, genieten en weer eens lekker klaarkomen. Ben je ook zo gek op oraal, misschien kan je me nog wat leren