Ik ben aan het trainen voor een triathlon en ik hoop hier een leuk sport maatje te vinden die mee wil trainen en misschien ook wel mee wil doen. Het is toch fijn als je alles uit je zelf kan halen wat er in zit?
Malse meid Triathlon van 24 uit Veere, Zeeland afspraak
Tatoeagelover (26)
★★★★☆
Kan er niks aan doen. Ben er compleet aan verslaafd. Tatoeages dan wel te verstaan. Heb nog meer als genoeg plek op mijn lichaam om wat kwijt te kunnen. Nu wil ik ook uit gaan wijken naar de erogene zones. Maar heb wel een handje nodig die ik dan vast kan houden. Mag ik je erna in een stil steegje lekker even pijpen?
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Neem mij mee op reis naar hete oorden was waar ik vannacht van droomde. Een erotische reis langs jouw en mijn lichaam zoek ik. Ontdekken wat er te ontdekken valt en bij mij zal je zeker een nat grotje ontdekken. Daar durf je dan wel op verder onderzoek te gaan.