Seks is waar ik gek op ben en waar ik ook heel graag veel van wil gaan beleven. Ik hou dan ook van een lekkere geile afwisseling en vind het altijd leuk om met standjes te kunnen experimenteren.
Mijn droom is nog altijd niet uitgekomen en zou het fijn vinden als dat eens gebeurde. Ga je niet vertellen wat mijn droom is maar kan je verzekeren dat er lef voor nodig is en bol staat van de erotiek.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
ben je net zoals ik seksverslaafd en kan je maar geen genoeg krijgen dan hoor ik je graag. Ik ben niet tevreden met snelle seks maar wel met alles erop en eraan. Wie voelt er zich geroepen?