Mijn vriend is iemand die heel snel klaarkomt en daarna niet snel meer een stijve krijgt. Ik moet telkens weer mijn eigen poes verzorgen en vind dat het hoog tijd is dat gij dat komt doen.
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd en tijdens de erotiek geldt niets anders. Het mag best eens funny zijn. Welke man is op zoek naar een maatje met meer? Iemand waarmee je kan genieten maar ook kan lachen en ontdekken.
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.
Zoek je een paar neukteugels lees dan door. Ik heb ze volop en met mij heb je genoeg vlees op de botten. Mijn heupen wiegen onder jouw aandacht en mijn genot zal ook jou laten kronkelen. Reken erop dat je met mij geen saaie seks krijg. Ik hou wel van experimenteren en gek doen.
De man met erotische fantasieën is die ik zoek, hoe geiler ze zijn, des te meer zin ik erin heb. Wil met u een affaire aangaan zonder enige verplichtingen, alleen genieten is waar ik voor ga.