Gebonden dame, op zoek naar wat extra spanning in mijn leven. We zijn nu 5 jaar getrouwd maar alles is nu al ongelooflijk in een sleur gevallen. Ik heb ook gevoelens en mis de genegenheid ontzettend.
Ik ben een beetje mysterieus. Dus bij mij moet je wel wat moeite doen hihi. Voor wat hoort wat! Verder hou ik van alles wat met erotiek te maken heeft.
Het leukste vind ik het om erotische massages te geven. Als ik tijdens de massage zie dat er iets begint te groeien, weet ik dat ik succes heb en dan ga ik langzaam verder. Totdat jij het niet meer uithoudt van geilheid en me op zojn hondjes hard gaat neuken.
Ik schaam mij een beetje, want al mijn vriendinnen hebben de wildste erotische verhalen en ik, ik heb misschien net een keertje gevoeld. Ik weet, het is geen schande te wachten op de juiste, maar nu wil ik toch wel heel graag eens een keer goede, speciale, hete aandacht. En ik hoop eigenlijk dat jij diegene bent die mij dat wilt geven. Tijd en zin?
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.