Hallo, ik ben Ellie maar zit in een relatie. Mijn vriend heeft mij ook al bedrogen en ik kan er echt niet mee leven. Daarom heb ik mij hier ook ingeschreven en wie weet kom ik hier wel een heel leuke man tegen!
Het leukste vind ik het om erotische massages te geven. Als ik tijdens de massage zie dat er iets begint te groeien, weet ik dat ik succes heb en dan ga ik langzaam verder. Totdat jij het niet meer uithoudt van geilheid en me op zojn hondjes hard gaat neuken.
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Mijn drang naar intimiteit is onverzadigbaar, lange tijd heb ik dat moeten missen. Mijn behoefte is groot en hoop dat de man die zich hier aanmeld me kan bijbenen wat erotiek betreft.
Ik ben zo ongelofelijk toe aan een massage, en niet zomaar een massage, maar een heerlijke lange erotische massage. Wie is hier goed in, en wil zijn handen graag over mijn lichaam laten gaan?