Gezellige vrouw, spontaan, lief en behulpzaam. Ben sociaal actief en hou van rust en romantiek. Vind het heerlijk om te filosoferen maar ook luchtige gesprekjes zijn welkom bij me!
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Mijn voordeur wil ik voor jou wagenwijd open zetten als je mij beloofd dat een goede likbeurt ook is wat je wilt. Likken en pijpen is mijn favoriet en reken erop als ik jou gepijpt heb dan lig je daarna moe maar voldaan in mijn armen. Dit spelletje zal zich meerdere keren herhalen want met mij krijg je echt een geile meid in huis.
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Ik heb eens samen met een ex gespeeld met kaarsvet. Uiteraard speciaal voor erotische doeleinden. Ik vond dit zo opwindend. Daar lag ik vastgebonden terwijl hij me bedrupte... Wil het erg graag nog eens ervaren en me graag nog meer verdiepen in dit genre seks.
Wil je lichaamsgeur opsnuiven, vind het heerlijk om dat te ruiken en het geeft me een erotische kick. Langzaam kleed ik je dan uit en met mijn lichaam zal ik je een heerlijke body to body massage geven.