Ik ben een vrouw met humor maar vind het ook heerlijk om serieuze gesprekken te hebben. Hou wel van een lekker glas rode wijn op de bank met een goed boek of een goede film.
Wulpse vrouw sarahtouch van 48 uit Den Haag, Zuid-Holland neukpartij
Hentaitje (24)
★★★★☆
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.
mensen denken altijd, dat ik stil en terug getrokken ben, maar het tegendeel is waar. Ik zit vol passie en erotiek. weet je wat? ik doe het ook nog eens graag!
In principe vind ik alles lekker om te doen, en er zijn voor mij niet veel taboe's. Als er een man is die dat ook heeft en met mij op expeditie wil gaan in de erotiek? Laat het mij zo snel mogelijk weten, kan niet wachten!
Eigenlijk is alles om me heen een beetje saai aan het worden. Ik heb een saai baantje en ik ook nog een beetje een saai sociaal leven. Dat wil ik graag een beetje opvrolijken en ook het liefste met een beetje erotiek. Er moet wel een soort van gevoel in zitten. Ik hou niet van vluggertjes maar wel van heerlijk lang neuken met iemand zodat ik een aantal keer klaar kan komen.
Ik ben een leuke en speelse vrouw, verzot op erotiek en spanning. Wil eens een bijzondere ervaring meemaken maar dan niet met mijn eigen vriend. Als jij denkt me die ervaring te kunnen geven, schrijf me wat je in gedachte hebt.