Ik ben dol op thee, ik heb het dan ook in alle soorten en smaken, los en in een zakje voor elke bui een andere thee. Volgens mij is dat mijn enige gebrek.
Wie wil er van mij in de natuur mooie foto s maken misschien licht erotisch en met veel gezelligheid? Dan zoek ik jou stuur mij snel een bericht dan kunnen we afspreken.
Kan er niks aan doen. Ben er compleet aan verslaafd. Tatoeages dan wel te verstaan. Heb nog meer als genoeg plek op mijn lichaam om wat kwijt te kunnen. Nu wil ik ook uit gaan wijken naar de erogene zones. Maar heb wel een handje nodig die ik dan vast kan houden. Mag ik je erna in een stil steegje lekker even pijpen?
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.
Mijn erotische fantasieën zijn groot maar nog geen enkele fantasie is uitgekomen en daarvoor heb ik een man nodig die nergens voor terug deinst. Ben jij de man die wel van een uitdaging houd?