Het lijkt mij zo fijn als ik een man zou hebben die precies al mijn plekjes weet te vinden. En dan bedoel ik al mijn erogene zones. Hoeveel kan jij er vinden?
Ik hoop dat dromen geen bedrog zijn en ze een keer uitkomen. Mijn meest erotische droom zou ik graag werkelijkheid willen laten worden maar dan moet ik eerst een heel sexy jongen vinden die avontuurlijk is ingesteld.
Kan wel zeggen dat ik een beetje ondeugend ben, heb ook heel erotische dromen waarvan ik hoop dat die een keer in vervulling gaan. Mocht jij interesse hebben en over mijn dromen wil weten, reageer en ik zal je een van de meest ondeugende dromen vetellen.
Een beetje spanning en sensatie is waar ik niet voor terugdeins. Vind het heerlijk om dat mee te maken en met name op erotische gebied. Doe dan ook het liefst heel ondeugende dingen en het zou fijn zijn als jij daar aan mee zou willen doen.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)