Opwindende tiener Asiji van 18 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland ontmoeting
IKbof (25)
★★★★☆
Heb even een break-out en moest meteen op dringend verzoek van mijn buurmeisje om een afspraakje te plannen. Tijd voor een vaste relatie heb ik niet maar een erotisch avondje voor de open haard op een berenvel sla ik niet af!
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Mijn erotische fantasieën zijn groot maar nog geen enkele fantasie is uitgekomen en daarvoor heb ik een man nodig die nergens voor terug deinst. Ben jij de man die wel van een uitdaging houd?
Eigenlijk is alles om me heen een beetje saai aan het worden. Ik heb een saai baantje en ik ook nog een beetje een saai sociaal leven. Dat wil ik graag een beetje opvrolijken en ook het liefste met een beetje erotiek. Er moet wel een soort van gevoel in zitten. Ik hou niet van vluggertjes maar wel van heerlijk lang neuken met iemand zodat ik een aantal keer klaar kan komen.
Ik ben zo ongelofelijk toe aan een massage, en niet zomaar een massage, maar een heerlijke lange erotische massage. Wie is hier goed in, en wil zijn handen graag over mijn lichaam laten gaan?