Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Masseren vind ik erg fijn, vooral om te doen. Maar als je een lekkere erotische massage met happy end hebt gekregen van mij. Wat voor goddelijks haal jij dan uit de kast?
Ik wil je een onvergetelijke nacht bezorgen, een nacht vol passie en erotiek. Wil met je vrijen tot in de vroege uurtjes en alles met je doen wat je maar lekker vind. Voorwaarde is dat ook ik het naar mijn zin heb.
Wil je lichaamsgeur opsnuiven, vind het heerlijk om dat te ruiken en het geeft me een erotische kick. Langzaam kleed ik je dan uit en met mijn lichaam zal ik je een heerlijke body to body massage geven.
Heb even een break-out en moest meteen op dringend verzoek van mijn buurmeisje om een afspraakje te plannen. Tijd voor een vaste relatie heb ik niet maar een erotisch avondje voor de open haard op een berenvel sla ik niet af!