Hoi, ik ben benieuwd wie even ondeugend als ik foto's wil laten zien. Misschien worden we wel zo opgewonden dat we toch wel elkaars lichaam willen ontdekken! Laat je dan wat weten?
Erotische mama Trezebees van 39 uit Lievegem, Oost-vlaanderen ontmoeting
Nikie (29)
★★★★☆
ben je net zoals ik seksverslaafd en kan je maar geen genoeg krijgen dan hoor ik je graag. Ik ben niet tevreden met snelle seks maar wel met alles erop en eraan. Wie voelt er zich geroepen?
Het lijkt mij zo fijn als ik een man zou hebben die precies al mijn plekjes weet te vinden. En dan bedoel ik al mijn erogene zones. Hoeveel kan jij er vinden?
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Een beetje spanning en sensatie is waar ik niet voor terugdeins. Vind het heerlijk om dat mee te maken en met name op erotische gebied. Doe dan ook het liefst heel ondeugende dingen en het zou fijn zijn als jij daar aan mee zou willen doen.