Als jij denkt dat je me beter kunt laten genieten dan mijn vriend dan ben jij de man die ik zoek. Denk niet dat je daarvoor een zeer ervaren man hoeft te zijn want mijn vriend is wat dat betreft een kneus.
Een beetje spanning en sensatie is waar ik niet voor terugdeins. Vind het heerlijk om dat mee te maken en met name op erotische gebied. Doe dan ook het liefst heel ondeugende dingen en het zou fijn zijn als jij daar aan mee zou willen doen.
Ik zoek een sexy vent die mijn meest erotische droom komt verwezenlijken. Wat die droom is durf ik hier niet te vertellen maar vertel ik je als ik met jou een klik heb. Hoop niet dat je je daarna terugtrekt omdat je mijn droom niet aankunt.
Een saai intiem leventje is niets voor mij, ik houd van afwisseling en of het nu over soft SM gaat of erotische massages, ik ben voor heel veel dingen in zolang het maar lekker en niet eentonig is.
Een model dat ben ik in mijn vrije tijd. Soms ben ik best wel aangetrokken tot de fotograaf, maar ik hou werk en privé graag gescheiden. Toch lijkt het mij best spannend om eens een erotische fotosessie te doen. Maar goed, ik ben ook wel te vinden voor een leuke man in mijn leven. Misschien een toffe combinatie?