Liefde is zo ingewikkeld vind ik, het is geven en nemen. Helaas geef ik meer in mijn relatie dan ik krijg. Het is klaar voor mij, de liefde is op, ik zoek een nieuwe liefde die net zoveel wilt geven als nemen.
Voor het eerst denk ik erover om een tatoeage te laten zetten ik heb een heel mooie in mijn hoofd maar durf de stap nog niet te zetten. Wie weet kun jij me overtuigen en een om plekje kiezen waar die zou moeten komen.
Ik heb ook mijn mindere kanten maar weet zeker dat je daar geen last van zal hebben als we elkaar regelmatig voor een erotisch avondje ontmoeten. Ik ben dol op een romantisch avondje wat gevolgd wordt door een passionele nacht.
ben je net zoals ik seksverslaafd en kan je maar geen genoeg krijgen dan hoor ik je graag. Ik ben niet tevreden met snelle seks maar wel met alles erop en eraan. Wie voelt er zich geroepen?
Ik zoek een sexy vent die mijn meest erotische droom komt verwezenlijken. Wat die droom is durf ik hier niet te vertellen maar vertel ik je als ik met jou een klik heb. Hoop niet dat je je daarna terugtrekt omdat je mijn droom niet aankunt.
Heb nooit genoeg aan een man en zoek via hier een lover. Een die veel tijd heeft, van knuffelen houd en niet bang is voor erotiek om samen met mij een seks relatie erop na te houden. Wil jij lekker ondeugend zijn dan doe ik met je mee.