Ik ben al diverse keren aangesproken, door diverse mensen, met de vraag of ik model ben. Nu heb ik zeker een bijzondere wens, want ik zou graag een geile fotoshoot willen maken, met een andere man.
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Er zijn zowel mannen als vrouwen die altijd heel veel praat hebben maar als het erop aan komt dan word het niets. Zo zit ik niet in elkaar. Ik ben iemand van heel weinig woorden maar liefst wel veel daden. En die daden kunnen voor mij niet geil genoeg zijn. Wil je nog meer weten of zet ik mijn deur al open.
Als je het altijd al eens hebt willen proberen met een donkere dame, dan ben ik perfect voor jou. Ik verwen je met een heerlijke erotische massage en dat is nog maar het pre-voorspel.
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.
Sexy lingerie is mijn ding, ik wordt er opgewonden van als ik dat voor een ondeugende man mag aantrekken en hem wil showen hoe het me staat. Ga graag winkelen in een lingerie winkel en het lijkt me super erotisch als jij me advies geeft.