Spannende dame Queenii van 52 uit Midden-Groningen, Groningen afspraak
CurvyPurr (26)
★★★★★
Rondborstig, dat is wat ik ben. Welke man houdt er van een grote boezem? Ik vind het heerlijk om erotische massages te geven door mijn borsten in te smeren met olie en ze langs jouw lichaam te glijden. Zin?
Kan je natuurlijk vertellen hoe mijn ideale romantische avond eruit ziet maar hoor liever hoe jij me wilt gaan verleiden om me door jou op een erotisch manier te laten verwennen. Veel is toegestaan dus laat me weten wat jou fantasie is.
Een saai intiem leventje is niets voor mij, ik houd van afwisseling en of het nu over soft SM gaat of erotische massages, ik ben voor heel veel dingen in zolang het maar lekker en niet eentonig is.
Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.
In principe vind ik alles lekker om te doen, en er zijn voor mij niet veel taboe's. Als er een man is die dat ook heeft en met mij op expeditie wil gaan in de erotiek? Laat het mij zo snel mogelijk weten, kan niet wachten!