Ik ga met je mee naar huis, daar brand nog een restje hout in je open haard. Je gooit er nog een blokje boven op, legt een lekkere dikke plaid ervoor. Je laat mij zitten, schenkt een wijntje in. Maak jij het af?
Ik zat een beetje te surfen op het net en ben hier uitgekomen. Best wel dringend op zoek naar een maatje om leuke dingen mee te doen. Over de erotiek kunnen we later altijd nog even praten. Maar dat mag natuurlijk niet ontbreken! Hoe zit het bij jou? Heb je zin om kennis te maken met mij?
Hé Voor mij is het uiterlijk op zich nog niet zo belangrijk. Maar wat wel belangrijk is is dat iemand echt serieus nam mij iets wil. Ik ga namelijk alleen voor serieuze afspraken! Ik zou graag een keertje op een leuke erotische date gaan. Een aantal keren al wat geprobeerd maar niet echt succes gehad. Sla de kopjes koffie maar over maar laten we gelijk het bed induiken oké? XX
Ik hoop dat dromen geen bedrog zijn en ze een keer uitkomen. Mijn meest erotische droom zou ik graag werkelijkheid willen laten worden maar dan moet ik eerst een heel sexy jongen vinden die avontuurlijk is ingesteld.
Ik heb die ene grote liefde niet gehad, wat goed is. Ik wil dat niet in het verleden hebben liggen - Ik wil dat het in de toekomst is. Dit is hoe ik erover denk. En ik hoop eerlijk gezegd dat ik die liefde hier ga leren kennen.