Nog niet zo heel lang ben ik single, wat ik erg is de intimiteit. Sinds ik dat heb leren kennen is het net alsof ik nergens anders aan kan denken. Misschien dat jij ook de intimiteit mist en we elkaar daarmee kunnen helpen?
Wulpse meid Riejann van 23 uit Zwolle, Overijssel ontmoeting
Juliaatjee (19)
★★★★★
Masseren vind ik erg fijn, vooral om te doen. Maar als je een lekkere erotische massage met happy end hebt gekregen van mij. Wat voor goddelijks haal jij dan uit de kast?
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Sinds kort heb ik mijn cursus paaldansen afgerond en ik heb een geweldige erotische act geleerd in sexy lingerie. Mag ik die voor jou opvoeren en daarna samen lekker in mijn bed rollebollen.
Op zoek naar een man die mij de weg kan wijzen naar de wat specialere vormen van erotiek. Ik ben jong, maar heb wel wat ervaring het is alleen allemaal zo soft gebleven. Ik ben niet per se op zoek naar een relatie. Rijper is welkom.
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.