Nog niet zo heel lang ben ik single, wat ik erg is de intimiteit. Sinds ik dat heb leren kennen is het net alsof ik nergens anders aan kan denken. Misschien dat jij ook de intimiteit mist en we elkaar daarmee kunnen helpen?
Een man die mij en met mij heerlijk lang wil gaan genieten. Denk aan een begin met een erotische massage, mijn strelende handen over je lijf. Jij die met je handen al glijdend over mijn lichaam gaat. Dat is toch genieten.
Het wordt tijd dat ik toch maar weer lekker ga sporten. Maar alleen krijg ik dat niet voor elkaar. Wie zou er samen willen beginnen en kijken hoever we komen met alles erom heen?
mensen denken altijd, dat ik stil en terug getrokken ben, maar het tegendeel is waar. Ik zit vol passie en erotiek. weet je wat? ik doe het ook nog eens graag!
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.