Het wordt tijd dat ik toch maar weer lekker ga sporten. Maar alleen krijg ik dat niet voor elkaar. Wie zou er samen willen beginnen en kijken hoever we komen met alles erom heen?
Geile tiener Tatianey van 18 uit Emmen, Drenthe date
Nikie (29)
★★★★☆
ben je net zoals ik seksverslaafd en kan je maar geen genoeg krijgen dan hoor ik je graag. Ik ben niet tevreden met snelle seks maar wel met alles erop en eraan. Wie voelt er zich geroepen?
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Heb nooit genoeg aan een man en zoek via hier een lover. Een die veel tijd heeft, van knuffelen houd en niet bang is voor erotiek om samen met mij een seks relatie erop na te houden. Wil jij lekker ondeugend zijn dan doe ik met je mee.
Het lijkt mij zo fijn als ik een man zou hebben die precies al mijn plekjes weet te vinden. En dan bedoel ik al mijn erogene zones. Hoeveel kan jij er vinden?
Ik heb die ene grote liefde niet gehad, wat goed is. Ik wil dat niet in het verleden hebben liggen - Ik wil dat het in de toekomst is. Dit is hoe ik erover denk. En ik hoop eerlijk gezegd dat ik die liefde hier ga leren kennen.