Ik ben al veel te lang single, 5 jaar is toch wel lang he? Ik begin steeds meer aan mijzelf te twijfelen, ben ik dan echt zo afschrikwekkend? Noem jij eens 5 positieve dingen aan mij?
Wulpse milf MarieLouise23 van 33 uit Hoogeveen, Drenthe ontmoeting
AnneClaire (25)
★★★★☆
Wie wil er van mij in de natuur mooie foto s maken misschien licht erotisch en met veel gezelligheid? Dan zoek ik jou stuur mij snel een bericht dan kunnen we afspreken.
Een model dat ben ik in mijn vrije tijd. Soms ben ik best wel aangetrokken tot de fotograaf, maar ik hou werk en privé graag gescheiden. Toch lijkt het mij best spannend om eens een erotische fotosessie te doen. Maar goed, ik ben ook wel te vinden voor een leuke man in mijn leven. Misschien een toffe combinatie?
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.