Er valt eigenlijk niet zo heel veel te zeggen. Behalve dat ik nat ben en op jou wacht. Ik ben nog een jong meisje en mijn lichaam mag er wezen, dus kom je alsjeblieft op mij uitleven, ik kan niet meer wachten.
Het leukste vind ik het om erotische massages te geven. Als ik tijdens de massage zie dat er iets begint te groeien, weet ik dat ik succes heb en dan ga ik langzaam verder. Totdat jij het niet meer uithoudt van geilheid en me op zojn hondjes hard gaat neuken.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Ik wil jou toverstaf wel eens uitproberen, lijkt me fantastisch om weer een keer iets hards in mijn kutje te voelen dat anders is dan mijn dildo. Ik verheug me erop om een wilde nacht door te brengen met een geile vent.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.