Leuke dingen wil ik weer ondernemen en zoek daarvoor de man die wel tijd voor me heeft. Mijn vriend heeft dat namelijk niet en leuke dingen doen is niet zijn ding, hij is liever aan het werk.
Al sinds mijn jeugd droom ik ervan om eens met een oudere man seks te kunnen hebben. Maar dan wel een man met veel fantasie en ervaring. Ik durf het mij erop te wagen en daarom heb ik mij hier ingeschreven. Wil jij mijn lichaam eens onder handen nemen dan hoor ik je zeker heel snel.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Het wordt tijd dat ik toch maar weer lekker ga sporten. Maar alleen krijg ik dat niet voor elkaar. Wie zou er samen willen beginnen en kijken hoever we komen met alles erom heen?