Niet verklappen dat ik in een relatie zit maar stiekem ben ik toch ook nog altijd een flirterig type. Ik hou ervan een man een beetje uit te dagen. Verder ben ik een heel lieve en tedere dame.
Hete mama Kicu van 36 uit Herstappe, Vlaams-Limburg sexdating
Theresa (27)
★★★★☆
Er zijn zowel mannen als vrouwen die altijd heel veel praat hebben maar als het erop aan komt dan word het niets. Zo zit ik niet in elkaar. Ik ben iemand van heel weinig woorden maar liefst wel veel daden. En die daden kunnen voor mij niet geil genoeg zijn. Wil je nog meer weten of zet ik mijn deur al open.
Pornofilms kijk ik naar en niet van die soft pornofilms. Geef mij maar harde films met een verhaal. ik leer er zelfs nog van en dat geeft jou ook alleen maar voordelen. Wat ik zie probeer ik altijd uit en de leukste en geilste avonturen heb ik daardoor al meegemaakt. Een boekwerk kan ik erover schrijven als het moet. Mijn volgend geil avontuur is seks met een komkommer. Aan jou laat ik de fantasie over wat je ermee gaat doen.
Ik geef je graag een erotische massage. Een full body 2 body uiteraard, met lekker veel olie. Vind het heerlijk om passionele seks te hebben. Geen vluggertjes.
In principe vind ik alles lekker om te doen, en er zijn voor mij niet veel taboe's. Als er een man is die dat ook heeft en met mij op expeditie wil gaan in de erotiek? Laat het mij zo snel mogelijk weten, kan niet wachten!
Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.