Mijn leven is saai, mijn werk is saai. Ik zie mezelf ronddobberen in een oceaan met stil, rustig en kalm water, windstil en ik ga niet vooruit. Ben jij die kapitein die mij naar een onstuimig water kan varen?
Kom in mijn wereld van erotiek, vol lust. Onderwerp me of laat je onderwerpen, zodat ik de macht neem. Het maakt niet uit, ik beheers alles. Kom bij mij en al je dromen worden werkelijkheid.
Avonturen beleven vind ik meer dan spannend, helemaal als het gaat om erotische avonturen. Helaas is mijn vriend daar niet van en hoop ik dat ik kan terugvallen op een sexy man die dezelfde avonturen wil beleven als ik.
Daar ben ik dan, jij heerlijke man die zoekt naar een stevige sterke stoere dame, hoeft niet verder te zoeken. Ik mis de romantiek, de erotiek en ben dol op verleiden en lange genotsmomenten. Wie weet vind ik hier wel iemand die weet wat ik bedoel.
Ik schaam mij een beetje, want al mijn vriendinnen hebben de wildste erotische verhalen en ik, ik heb misschien net een keertje gevoeld. Ik weet, het is geen schande te wachten op de juiste, maar nu wil ik toch wel heel graag eens een keer goede, speciale, hete aandacht. En ik hoop eigenlijk dat jij diegene bent die mij dat wilt geven. Tijd en zin?
Samen foto's maken van alles wat je aan het doen bent, misschien stiekem zelfs een filmpje. Hoe leuk en erotisch zou het zijn om die later terug te kijken?