Ik heb die ene grote liefde niet gehad, wat goed is. Ik wil dat niet in het verleden hebben liggen - Ik wil dat het in de toekomst is. Dit is hoe ik erover denk. En ik hoop eerlijk gezegd dat ik die liefde hier ga leren kennen.
Verleiden en verleid worden, dat is mijn motto. Ook in die volgorde. Eerst ga ik je uitgebreid verwennen met een erotische massage en je kunt wel raden hoe die eindigt. En daarna is het jouw beurt. Hoe ga jij mij verleiden?
Wie wil een keer een erotische foto's en een filmpje van mij maken? Ik zou dat dolgraag willen maar ken niemand die dat wil doen. Ik heb ook al in gedachte hoe ik dat wil doen. Ik trek een heel geil lingerie setje aan met jarretels en kousen en een half open bh. Dan ga ik op bed liggen met mijn benen helemaal uit elkaar en terwijl ik met mijn borsten speel laat ik een dildo steeds in mijn kut verdwijnen. Ik begrijp dat zoiets normaal gesproken geld kost maar ik wil graag in natura betalen. En wie weet kunnen wij dat ook filmen? Filmen terwijl ik diep en hard van achteren geneukt word lijkt mij ook super geil.
In principe vind ik alles lekker om te doen, en er zijn voor mij niet veel taboe's. Als er een man is die dat ook heeft en met mij op expeditie wil gaan in de erotiek? Laat het mij zo snel mogelijk weten, kan niet wachten!
Het lijkt mij zo fijn als ik een man zou hebben die precies al mijn plekjes weet te vinden. En dan bedoel ik al mijn erogene zones. Hoeveel kan jij er vinden?