Opwindende oma Rosemarie van 63 uit Midden-Drenthe, Drenthe afspraak
Debj3 (26)
★★★★☆
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Een erotisch rollenspel wil ik wel met je spelen, ik heb mijn doktersjas klaarliggen maar ook mijn politie-uniform ligt voor het grijpen. Lat me weten waar jou voorkeur naar uitgaat, wordt het een inwendig onderzoek of een boete die je in natura moet betalen?
Oh wat vind ik erotiek toch fijn. Ik heb zelf genoeg speeltjes maar zou er nieuwe willen uittesten met een lekkere man. Mijn poesje is er al helemaal klaar voor nu jij nog.
Verleiden en verleid worden, dat is mijn motto. Ook in die volgorde. Eerst ga ik je uitgebreid verwennen met een erotische massage en je kunt wel raden hoe die eindigt. En daarna is het jouw beurt. Hoe ga jij mij verleiden?